plochý

Jak obdržet autenticky pozoruhodný styl v pokoje

Teď již asi každý je vědom, co jsou fototapety a jak velké dávají možnosti v aranžaci interiérů. Díky nim absolutně obyčejný a nenápaditý prostor může obdržet velice vynikající a okouzlující styl, a kvůli široké nabídce látek, fototapety mají možnost být připevněné nejenom v obývaku anebo soukromém pokoji, ale rovněž v prostorech náchylných na vliv vody – třeba koupelnu buď kuchyňský kout. Z tohoto důvodu rozhodně stojí to za to, postárat se o krásný styl dostupný díky fotografickým tapetám – díky ním každý může mít na stěnách ve svém pokoji co si jen chce.

Kuchyně designer
Autor: homestilo
Źródło: http://www.flickr.com
Během výběru dekorací pokoje pro puberťáka stojí to za to, vědět, že nyní fototapety grafiti lámou rekordy popularity – zvláště, když teenager se zajímá o rap anebo malování tou technikou. Tyto fototapety jsou stejně trvalé jako pravdivé grafiti, neničí stěny a neobsahuje škodné látky přitomné v některých neprofesních sprejích. Rodiče rovněž nemusejí se obávat, že malba autentického grafiti bude neúspěšná a tř. barvy nebudou slušit nebo zbytek začne téct dolů. Samozřejmě fototapety grafiti jsou trefou do černého nejen pro teenagery, ale pro každého, kdo má rád kulturu hiphopovou, a především style bubble, old school anebo hardcore – jsou to vzory fototapet s grafiti nejčastěji dostupné v obchodech s dekoracemi. Prostor s motivem grafiti nejlépe spojit s moderním nábytkem, třeba v industriálním stylu; zajímavě budou vypadat přílohy a dekorace které navazují na motivy vinylových desek, mikrofonů buď různé nápadité designerské doplňky – chladný fototapety grafiti.

grafitti
Autor: Texas State Library and Archives Commission
Źródło: http://www.flickr.com
Kromě stylu hip-hop docela populární jsou dekorace v tematice sportu. Jsou to třeba plakáty (také ve velkém rozměru), designerský nábytek, dekorativní přílohy navazující do tvaru míčů fotbalových nebo basketbalových, ale kromě toho stojí vědět, že fototapety sport je i trefa do černého pro milovníky sportu. Témata takových fototapet jsou různorodá – jsou to fotografie stadiónů, basketbalistů nebo rovněž jiných známých sportovců. Každá dekorace pokoje která sluší zájmům bydlicího způsobí skvělou náladu – a je to pokáždé důležité v průběhu aranžmá interiéru. Kromě toho moderní tapety přispívají k tomu, že pokoj pozitivně může se odlišovat od jiných – super fototapety sport.