domu

Dekorace designové moderního bytu.

Zařízení bytu nevždycký je snadné. Někdy budete potřebovat mnoho času a peněz, aby výsledky byly uspokojívě správné. Nícmeně Váší úsilí bude doceněná přes rodinu a znamých. Dům je prostor, ve kterém pobývame nejvíc svého volného času – je to nejpodstatnější důvod, aby udělat všechno pro zlepšení toho místa.

Je pro nás určité, že každy chce bydlet v krásném a funkčním bytě. Tzv. moderní design se hodně kvapně mění, ale máme pro Vas pár tipů, co udělat, aby Váš dům vždycky vypadal skvělé. Především pamatujte, že Váš dům je prostorem pro Vás! To Vy se máte citít náležitě. Dekorujte byt podle vlastního vkusu – myslíme, že je to nejzakladnější pravidlo.

Měli byste mít na pamětí tří základní věcí. Myslíme o odstínech, světle a o prostoru Vašeho bytu. Navrhujeme Vám používání odstínů, které vždycký budou modní a pří tím jsou velmi elegantní. Určitě myslíme tady o klasické bíle barvě, která vypada geniální v sloučení s barvou černou. Jestli nechcete černé barvy zkuste pomalovat Vaší zdí na šedo. Je to rovněž populární barva. Především jsou to odstíny, které budou pasovat do každého druhu nábytku. V dněšní době můžete nabyt nábytek různého druhu. Jde nejenom o barvy a tvary, ale také o materiál, z kterého věcí jsou vyrobený.

domu
Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Jestli jde o světlo v Vaším bytě je ono opravdu velmi podstatné. Světlo zaručí útulnou atmosféru. Světlo má také velký vliv na Vaší náladu. Mějte na pamětí, že v každém pokoju Vašeho bytu musíte nalézt misto pro lampu. Nejde tady jenom o velký stropní lustr, ale též, a možné, že především o malé lampičky, díky kterém budete mohli upravit úroveň světla v celém bytě. Moderní zařízení domu znamená mnoho světla a to ve všech pokojech.

Poslední vyznamná věc jestli jde o zařízení moderních bytů je prostor. Mějte na pamětí, že míň znamena víc. Jde o to, abyste v Vaším bytě neměli příliš předmětů. Kupujte jen potřebné předměty. Opravdu není smysl kupovat věcí jen proto, že se nam libi nebo budou nám pasovat do celého interiéru. Jestli máte malý byt máme pro Vás trik, který způsobi, že pokoj bude vypadat na větší než je doopravdy. Trik je velmi jednoduchý – kupte pár zrcadel – pamatujte, aby vždy zavěsit je na delší stěně, díky tomu pokoj bude vypadat na větší.

Pamatujte, že nejpodstatnější jsou tří věcí: barvy Vašeho bytu, světlo a prostor. Moderní dům musí být světlý a prostorný. Věříme, že díky naším trikům v jednoduchý způsob zařídite tak důležitý prostor jak Vaš dům.