WC

Nejen záchodové misy – různé typy vybavení pro věřejné záchody

Záchody věřejně dostupné mají docela důležitou roli – umožňují zákazníkům držení hygieny. Proto, dokonce když majitel budovy je vědom, že žádná osoba tam netraví hodně času, nejlépe se postárat o všechny možné podrobnosti, jež ovlivňují dobrý první dojem a názory zákazníků. Základem je volba takového vybavení, jež může každodenně pracovat, ikdyž je systematicky používané. Záchody jsou návštěvované zejména často v těchto místech, jako třeba plovárny, nemocnice, obchodní centry, kanceláře, restaurace, a všechny ostatní populární pracoviště – dokonce kina, salony krásy, galerie a holičství.

WC
Autor: shrinkin’violet
Źródło: http://www.flickr.com
Na některé věci, naproti tomu, správce záchodu nemůže mít vůbec vliv. Co dělat, když i systematické, pozorné čistění záchodu neřeší některé problémy, tř. nepříjemnou vůni z ostatního prostoru? Nejlepší mýdlo, dezinfekční gel anebo větrání nezlepší toho okamžitě. Tehdy skvělou volbou bude používání příloh pro záchody – patří k něm třeba osvěžovače vzduchu.

Nejlépe vybrat takové osvěžovače, jejichž vůně je vnímaná za hezkou ohromným množstvém lidí a je spojená se pocitem čerstvosti – na příklad je to vůně vanilková buď eukalyptová, pomerančová, a rozmanitá ovocná. Nejpopularnější a doporučované do věřejných záchodů je, podle specialistů, rovněž vůně voňatky citronové. Během různých nečekaných situací osvěžovače jsou schopné dělat pravdivé zázraky. Určitě příjemná vůně vůbec není všechno – v společných záchodech se stojí postárat i o mýdlo v tekutině a vhodné nádobí.

Krásné a objemné dávkovače mýdla jsou populární ne bez důvodů – můžou obsahovat velké množství mýdla, a dokonce podávat je klientům v formě již kompletní pěny. Díky tomu každá osoba může být si jistý, že mýdlo nahle neskončí. Zajímavé příklady takového přislušenství pro věřejné záchody každý může nalézt na webových stránkách a hned se dozvědět, co bude pro nějaký pokoj nejlepší, a zda je v tuto chvíli dostupné. Nyní nejlépe vědět, že v budovách, kde péče o hygienu je zejména základním úkolem, například v poliklinikách a v potravinářském průmyslu, dávkovače můžou bezproblémově obsahovat rovněž dezinfekční tekutinu.