veřejné WC

Nutné moderní vybavení pro kvalitní věřejné záchody

Továrny, obchodní centry, polikliniky, bazény, kina, nádraží a školy mají nejméně jednou společnou vlastnost – jsou to místa, ve kterých držení hygieny je zvláště klíčové, protože každý den traví v něch svůj čas velký počet nejrůznějších lidí. Z toho důvodu zdánlivě nenápadné místo, jakém je věřejný záchod, je autenticky důležitý prostor. Péče o pořádek a spokojení uživatelů má velký smysl. Během nakupování vybavení pro věřejný záchod nejlépe pozorně uvidět sortiment a přemýšlet, jaké předměty jsou autentická nezbytnost – hodně záleží to na typ místa, kde se záchod nachází.

osousec rukou
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Například na likvidátory hmyzu je v dnešní době velice velký zájem zákazníků pro věřejné záchody umíštěné v otevřeném prostoru mimo přírody, a nejednou i ve velkých městech, když věřejný záchod je přitomný nízko – například na přízemí nebo prvním patře. Jsou to zvláštní lampy, kterých úkolem je přitahovat již přitomný v stavbě hmyz a ho pravidelně eliminovat. Je to možné už v nevelké vzdálenosti od lidí, například na vysokém stropě.

Likvidátory hmyzu můžou eliminovat hmyz na rozmanité způsoby – vyžší teplotu ve vnitře anebo na lepidlo, díky čemu hmyz nemůže utéct z lampy. Současná likvidátory se charakterizují dobrou funkčnosti – nutná je jedině někdy kontrola a vyměna žárovek, a neobsahují látky nebezpečné pro lidé. Kromě hmyzu, ostatním klíčovým činitelem ve věřejném záchodě je držení hygieny samých uživatelů. Nezbytnosti je nejenom dostup k tekoucí vodě, ale rovněž možnost rychlého osušení rukou – když je jinák, systematické držení čistoty v záchodě je těžší úkol kvůli zvětšené vlhkosti.

Likvidátor letajícího hmyzu
Źródło: impeco.pl

Dnes tradiční jednorázové ručníky již nejsou tak často používané, protože sušiče rukou je nejčastěji dobře zastoupí – uživatel nemá potíže, když skončí ručník buď se ukáže že byla na ně vylitá voda, a majitel nebo správce místa nemusí si lámat hlavu nad zvětšenými finančními náklady; sušiče nepoužívají velkého množství elektřiny a taková malá investice se okamžitě splatí vzhledem k menšímu vývozu odpádků.

Hodně pozoruhodných informací o značkách a modelů sušičů anebo likvidátorů hmyzu např. Najdete v dnešní době na webu – je to dobrý a docela snadný způsob na obdržení všech důležitých detailů, na příklad o aktuálním počtu dostupných druhů, technických vlastnostech, látek, ze kterých je ono vyraběné, ceně, firmě a delce záruky.