toalety

Jak měla by vypadat ideální toaleta?

Současně každý z nás hodně cestuje a častěji musíme nutně bydlet v hotelích. Někteří z nás víc času tráví v hotelích než ve vlastním bytě. Proto je hodně základní jak vypada hotel, ve kterém budeme bydlet. Někdy je lepší zaplatit trochu víc prachů, ale mít komfortní podmínky bydlení. Určitě nejzákladnější jsou mistnosti, ve kterých budete bydlet, ale kromě toho velmi podstatné jsou též záchody. Jestli budete spát v trochu levnějším hotelu je možné, že toalety budou na hale. Je to obvyklé řešení problemů toalet v lacnějších hotelích. Jestli je to pro Vás problém musíte zaplatit víc prachů. Komfort vždycky stojí trochu větší prachy.

Nicméně myslíme, že též záchod v levném hotelu musí splňovat konkrétní podmínky, aby bylo možné její využívání. Nejdůležitější vždycky je čistota toalety. Proč je to ták základní? Je to doopravdy velmi snadná otázka. Jde o hygienu a tím samým o Vaší zdraví. Vždycky musíte kontrolovat stav toalety. Jestli stav záchodu nebude adekvátní nahlaste tento fakt personálu hotelu. Většinou personál hotelu má přidělené speciální služby, během kterých musí kontrolovat nejen čistotu, ale též stav celého záchodu.
toalety
Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com

Většinou záchody v levnějších hotelích májí několik rozdělených kabinek. Určitě měli by být rozpojené na mužskou a ženskou část. V záchodě musí se nalézt několik věcí. V kabince vždycky měl by být toaletní papír a toaletní štětka. Při umyvadle mělo by být mýdlo – nejlépe v automatickém podavači. Díky mechanickému podavačí mytí rukou je víc hygienické. Velmi využitelný je osoušeč rukou nebo papírové ručníky. Je to opravdu nejlepší možné řešení.

V naším názoru velice důležité jsou rovněž toalety pro osoby postižené. Vybavení takového záchodu doopravdy není obtížné, stačí pouze kapka dobré vůle. Aby vybavit toaletu pro osoby postižené jsou potřebné především zvláštní madla, které zjednoduší a někdy umožní použití toalety. Mějte na pamětí, že osoby postiženétéž cestují a někdy musejí bydlet v hotelu.

Myslíme, že nejvyznamnější je čistota toalety a to nejenom v hotelích. Čistota záchodu je vizitkou každého místa. Pokud s čistotou něco není v pořádku vždycky oznámte to obsluze hotelu, ve kterým bydlíte. Myslíme, že kvapně a ochotně uklízejí pro Vás toaletu. Jestli jedete na dlouhé prázdniny je lepší rezervovat pokoj s vlastním záchodem. Bude to pro Vás pohodlnější. Ale pokud nejpodstatnější je pro Vás nízká cena a nevadí Vám trochu menší komfort a dělení toalety s někým neznamým je to dobrý nápad. Myslíme, že především studenty budou spokojení s takovým nápadem.