ściany i sufit

Dekorace nástěnné a dekorace stropní.

Myslíme si, že každy potřebuje, aby jeho dům byl hezký. Hodně podstatné jsou stěny a stropy naších bytů. Níže popišeme Vám pár návrhů na zdobení stěn a stropu. Proč vzhled stěn a stropu je tak podstatný? Barvy stěn mají obrovský vliv na to jak se citíme. Díky jednoduchým nápadům Váš byt bude vypadat skvělé.

Nejlehčím nápadem na zdobení zdí jsou jistě malby a fotografie. Můžeme doporučit Vám koupení zájímavých rámců, které budou dokonalou dekoraci stěn. Takové rámce můžete připravit sami. Bude to dokonalý nápad na strávení času s dětmí.

Druhý velice lehký nápad to koupení dekorativních hodin. Vyběr je tak ohromný, že máme pevnost, že každý najde vzor pro sebe. Takové řešení má pár výhod. Kromě toho, že hodiny jsou dekoraci jsou také velmi praktické. Nemůžeme představit sobě byt bez hodin.

sufit
Autor: Miele
Źródło: Miele

Jíným jedoduchým způsobem dekoraci zdí je zavěšení zrcadel. Samozřejmě většina z nás mají zrcadla v svých koupelnéch nebo na chodbách. Je to velmi praktické řešení. Můžeme Vám garantovat, že zrcadla budou perfektní vypadat též v Vaších ložnících nebo v obývacích pokojech. Podstatné jsou rovněž rámečky zrcadla, které budete mít v bytě.

Jistě nejlehčím nápadem jsou rozmanité plakáty, tapety nebo samolepky na zdí. Volba je opravdu ohromná a můžeme Vám zaručit, že každy najde něco ideálního pro sebe. Nejrozlehlejší vyběr plakátu, tapet a samolepek najdete samozřejmě na Internetu v speciálních obchodech. Cena zavísí na vzoru tapety.

Pokud jde o dekorace stropu je to větší problém. Dekorace na stropy nejsou tak populární jak na stěny. Nicmeně popišeme Vám pár způsobu na dekorace stropu. Nejjednodušším způsobem jsou jistě dekorativní lišty, rozety nebo stropní obklady. Velkou výhodou je možnost zakrytí všeljakých prasklin, které můžete mít mezi stěnou a stropem. Takové dekorace skoro vždycký jsou bíle, ale bez větších potižů můžete je malovat libovolnou barvou. Kromě takových dekoraci máme rovněž pozoruhodný nápad pro lídí, kteří jsou odvážní a kteří se nebojí experimentování. Je to rovněž nápad pro lidí, kteří mají trošku víc peněz. Jde o hvězdné stropy, které nejlíp budou vypadat v pokojích dětí. Takové stropy jsou ručně vytvařené, proto stojí dost hodně prachů, ale máte garance, že budou unikátní. Ale opravdu můžeme Vám garantovat, že výsledek bude hezký. Strop bude úplně bily během dnu, ale kdy bude temnota rozsvití tisícem hvězd. Je to dokonalá dekorace, zvlášť pro dětí, které se bojí temnoty.

Opravdu nemusíte mít spousta peněz, aby zdobit stěny a stropy Vašeho domu. Nejdůležitější je dobrý nápad a fantazie. Nebojte se hledat a zkusit nové nápady.