3d tapety

Způsoby na aranžmá velice moderního prostoru

Rozmanitost je současně velmi důležitá vlastnost v designu interiérů. Často se stává, že jakýsi pokoj plní během dlouhé doby velmi mnohé cíle – třeba začíná jako dětský pokoj, potom se stává obyvacím pokojem buď hostinským pokojem. Často poté a během potenciálních „přechodných období“ neobvyklé způsoby na docela zajímavou a snadně zaměnitelnou dekoraci interiéru.

plakáty na zeď
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
K takovým řešením patří plakáty na zeď – nejlépe vypadajou právě na obyčejných, hladkých zdích bez vzorů. Kromě toho jejích použití je velmi pohodlné, když bydlící osoba má raději časté změny dekorací – plakát pokáždé možná změnit na jiný, zaměnit na další druh dekorace buď jednoduše nechát prázdné místo, a splňují skoro stejnou dekorační funkci jako jiné populární přílohy, např. maloplošné fototapety buď samolepky na stěnu – plakáty na zeď. Dnes moc firem věnovaných dekorativnímu zboží nabízí úžásné a okouzlující plakáty, které každý může přizpůsobit do svého estetického vkusu anebo zájmů – například sportu nebo přírody.

Plakáty na zeď to určitě kvalitně vytisknutý papír, a proto není on odolný vůči vodě a zašpinění, ačkoliv i na to jsou rozmanité způsoby – na příklad použítí lehkého a trvalého plexiskla. Vypadají dobré také v velice malých prostorech, a proto jsou to asi nejuniverzalnější dekorativní výrobky. Ke kladům plakátů patří i nizké ceny, díky čemu peníze mají možnost být ušetřené na ostatní nezbytné věci – například tapetu v jiném prostoru
plakáty na zeď
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

anebo nábytek.

Pokud nutné jsou už dlouholeté dekorace nástěnné, nejlepším nápadem budou docela módní 3D tapety – Přejít na stránku. Od obyčejných tapet a také módních fototapet se odlišuje tím, že ten typ dekorace je inspirován op-artem – grafiky jsou tak projektováné, aby tvořit iluzi trojrozměrnosti, když někdo se na 3D tapetu podívá z trefné vzdalenosti. 3D tapety je úžásný nápad na aranžmá velkoplošného a moderního pokoje – například obývak, větší ložnici nebo komerční prostor. Určitě stojí to za to, být si vědom, že je to nejednou doporučované odborními aranžéry interiérů, protože většina designů skvělé sluší modernímu nábytku a vybavení.